Nowe w Poznaniu

Rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne inwestycje, które spełniałyby oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców sprawiło, że podjęliśmy starania o zrealizowanie planów nowoczesnej inwestycji, która byłaby nie tylko w pełni funkcjonalna, ale i mogła wpisywać się w nowoczesny trend estetyzacji, tak charakterystycznej dla zglobalizowanego świata. Troska o środowisko naturalne oraz chęć wpisania nowych obiektów w przestrzeń miejskiego pejzażu dało doskonałe rezultaty i sprawiło, że do rąk potencjalnych nabywców mogą już trafić wysokiej klasy mieszkania utrzymane w atrakcyjnym standardzie i odznaczające się przemyślanym rozkładem pomieszczeń.

Działamy na rynku już od ponad 20 lat, oferując swoim klientom najwyższą jakość przedsięwzięć inwestycyjnych, zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych. Wiemy jak ważny jest komfort mieszkania oraz możliwość zaopatrzenia się we własny lokal w atrakcyjnej cenie, dlatego też nieustannie staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dostarczać im dokładnie takie obiekty, których oczekują i w których komfort ich życia mógłby być utrzymany na najwyższym poziomie. Pozytywne referencje oraz ogromne zainteresowanie realizowanymi przez nas projektami sprawiają, że nieustannie podnosimy własne kwalifikacje i staramy się odpowiadać na zapotrzebowanie rynkowe, wyposażając w nowe inwestycje Poznań, miasto, które stale poszukuje nowych dróg rozwoju.

Obiekty zrealizowane i oddane do użytku do 2012 roku:

  • Wełniane Pole – kompleks mieszkalno-handlowy
  • Budynki Strzałkowe –  strzeżone osiedle mieszkaniowe
  • Budynki Zielone – domki mieszkaniowe
  • Pastel Office – lokale biurowe do wynajęcia
  • Obiekt Stok- lokale mieszkalne z funkcją usługową

Inwestycje czekające na realizację:

  • Willa Kwiatowa – apartamenty na sprzedaż – 2013
  • Kwiatowe – mieszkania z lokalami „pod klucz” – 2015

Obiekty realizowane przez naszą firmę RealEstate utrzymane są w nowoczesnej stylistyce i przeznaczone przede wszystkim na użytek tych osób, które cenią sobie poczucie bezpieczeństwa oraz całkowity komfort mieszkania. wielopiętrowe budynki stanowią więc idealne miejsce do życia, z dala od zgiełku miasta, ale i bez konieczności rezygnowania z tego wszystkiego, co do zaoferowania ma, dynamicznie rozwijający się, Poznań. Wszystkie inwestycje zrealizowane zostały w oparciu o najnowocześniejsze technologie i zaopatrzone są w niezbędne certyfikaty jakości i atesty bezpieczeństwa, a poszczególne lokale, znajdujące się wewnątrz obiektów utrzymane są w standardzie deweloperskim i zaopatrzone we wszystkie najważniejsze instalacje, w tym przede wszystkim instalacje elektryczne, wodne i kanalizacyjne oraz centralnego ogrzewania, dzięki czemu nasi klienci mogą swobodnie aranżować wybrane przez siebie lokale, zgodnie z własnymi upodobaniami oraz poczuciem estetyki.

PoznańRealEstate oddała do użytku już wiele wysokiej klasy osiedli mieszkaniowych, obiektów mieszkalno-usługowych oraz komfortowych biurowców, które znakomicie komponują się z przestrzenią Poznania. Wpływający na nowe inwestycje Poznań daje zupełnie innowacyjne możliwości rozwoju, dlatego też nieustannie staramy się podnosić komfort użytkowania zarówno naszych mieszkań, jak i lokali komercyjnych. Wszystkie obiekty posiadają przemyślaną strukturę oraz zastosowanie najwyższej klasy materiałów wykończeniowych, dlatego też standard lokali jest niezależny od typu wybranego obiektu. W każdym pojedynczym mieszkaniu znaleźć można cementowe podkłady położone na powierzchni izolacyjnej i przygotowane do położenia paneli lub płytek, stropy żelbetowe, uchylne okna PCV, izolowane balkony, ściany nośne pokryte gipsową zaprawą, oraz wszystkie instalacje, które są niezbędne do efektywnego wykorzystywania potencjału całego obiektu – wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, elektryczne czy wentylacyjne.

Przygotowujemy się do realizacji nowoczesnego kompleksu mieszkalnego, który złożony będzie z czterech obiektów, wyposażonych w najważniejsze systemy instalacyjne oraz utrzymane w najwyższym standardzie jakościowym. Ze względu na to, że najważniejszy jest dla nas człowiek, opieramy się na profesjonalnym zespole współpracowników i doskonałej komunikacji z klientami, dzięki czemu możemy cieszyć się zaufaniem szerokiego grona odbiorców, uważających nas za kompetentnego i solidnego partnera.