900.000

Mieszkanie Rataje Poznań

Mieszkanie 3 Pokoje 1 Łazienki 97 m2

Sprawdź nieruchomość

 

Mam na sprzedaż mieszkanie na poznańskich ratajach bez pośrednictwa biura nieruchomości.

Mieszkanie znajduje się na 4 – ostatnim – piętrze bloku wybudowanego na początku roku 2000. Powierzchnia mieszkania to 97m2 i składa się z 3 pokoi, łazienki oraz kuchni. W mieszkaniu jest również balkon o powierzchni 10m2 i wychodzi na południową część przez co przez większą część dnia znajduje się w słońcu. Przed budynkiem gdzie znajduje się mieszkanie jest działka na której mieszkańcy bloku sami we własnym zakresie zorganizowali parking, który został ogrodzony a wjazd na niego możliwy jest tylko dla posiadaczy pilota, który otrzymają Państwo wraz z kluczami do mieszkania.

Mieszkanie w 2008 roku przeszło kapitalny remont wraz z cyklinowaniem podłogi na całej powierzchni mieszkania. Kuchnia oraz łazienka zostają wyposażone oraz zostaje również jedna szafa typu „senator”. Mieszkanie znajduje się w bliskim sąsiedztwie ze szkoła i przedszkolem co jest dużym plusem. Dodatkowo 15 minut od domu znajduje się park z placami zabaw dla najmłodszych oraz skate park gdzie Ci już doroślejsi mogą spędzać czas. Na drugim końcu osiedla znajduje się pętla autobusowa oraz tramwajowa co pozwala znaleźć się w centrum poznania w niecałe 10 minut. W skrajnym przypadku istnieje możliwość wynajęcia mieszkania jednak minimalny czas najmu musi wynosić 3 lata oraz konieczne jest wniesienie kaucji równowartości 3 miesięcy najmu.

Zastrzegam sobie prawo do odmowy wynajmu mieszkania studentom. Najlepiej chciałbym wynająć młodemu małżeństwu z małym dzieckiem.