1.150.000

Mieszkanie Piątkowo Poznań

2 Pokoje 1 Łazienki 110 m2

Sprawdź nieruchomość

Za pośrednictwem naszego biura nieruchomości klient chce zaprosić Państwa do obejrzenia i kupna czteropokojowego mieszkania na poznańskim Piątkowie.

Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Całkowita powierzchnia lokalu to 110m2 z czego największy pokój ma powierzchnię 30m2. Blok leży w bliskim sąsiedztwie pętli tramwajowej na poznańskiej Pestce co pozwala na bardzo szybkie znalezienie się w centrum miasta. Blok w jakim znajduje się mieszkanie ma jedynie 4 lata i zasadniczo prócz odmalowania nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Jak zapewnił klienta naszego biura nieruchomości wyposażenie kuchni oraz łazienki zostanie w mieszkaniu. Na podłodze w mieszkaniu położone są deski drewniane zachowane w bardzo dobrym stanie, dzięki regularnemu impregnowaniu ich. Na terenie osiedla znajduje się przedszkole oraz zespół szkół z podstawówką, gimnazjum i liceum. Jeżeli są Państwo zainteresowani i chcieliby zobaczyć mieszkanie na własne oczy oraz zapoznać się z okolicą zachęcamy do kontaktu z naszym biurem nieruchomości w celu ustalenia terminu spotkania.

Zapraszamy również do naszego biura nieruchomości gdzie przedstawimy szczegóły oferty, a jeżeli nie będzie ona satysfakcjonująca postaramy się zaprezentować inna ofertę bardziej zbliżoną do Państwa oczekiwań.