Mieszkania Mareclińska Poznań

Sprawdź nieruchomość

Jako jedyne biuro nieruchomości w Poznaniu mamy w swojej ofercie mieszkania jakie zostaną oddane do użytku z końcem tego roku przez Poznańskiego dewelopera.

 

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Marcelińskiej i jest dobrze skomunikowana. W budynku mają państwo możliwość zakupu zarówno kawalerki jak i apartamentu jaki jest umiejscowiony na samej górze i prowadzi do niego osobna winda. Każdy nabywca ma również możliwość zakupu miejsca parkingowego w garażu pod budynkiem. Cała nieruchomość jest podłączona systemem kamer z pracownikami ochrony, którzy mają swoje biuro przy wjeździe na teren osiedla. Każde mieszkanie posiada duży bo ponad 13m2 balkon oszklonych od sufitu aż do podłogi. Dużym atutem mieszkań zlokalizowanych na terenie tego osiedla jest fakt, iż każdy mieszkaniec dostaje dostęp do bezprzewodowej sieci internetowej, którą dostarcza deweloper.

W celu zobaczenia poszczególnych mieszkań zapraszamy do naszego biura nieruchomości w celu umówienia się na oględziny oraz zapoznaniem się ze szczegółami oferty.