850.000

Magazyn Komorniki pod Poznaniem

Magazyn 1 Łazienki 450 m2

Sprawdź nieruchomość

 

Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowość w naszej ofercie jaką jest magazyn w obrębie administracyjnym miasta poznania.

 

Magazyn znajduje się w komornikach pod poznaniem w bliskim położeniu węzła autostradowego. Teren magazynu jest ogrodzony oraz znajduje się pod stałym monitorowaniem firmy ochroniarskiej. Na wjeździe na teren magazynku znajduje się budynek ochrony, która ewidencjonuje wszystkich wjeżdżających na teren.

Kompleks magazynowy składa się z czterech budynków magazynowych w których łącznie znajduje się 10 firm. Segment, którego dotyczy to głoszenie ma 450m2 oraz wyposażony jest w regały wysokiego składowania oraz powierzchnię biurową w skład, której wychodzą dwa osobne biura o powierzchni 20m2 oraz 25m2. Dodatkowo osobno zlokalizowana jest łazienka. W oferowanym segmencie znajdują się dwie bramy załadunkowe i rozładunkowe z czego jedna to rampa do załadunku pojazdów przystosowanych do jej korzystania. Do segmentu podłączone jest łącze internetowe (netia) oraz centralne ogrzewanie, do którego licznik znajduje się w kotłowni oddzielnej dla każdego budynku magazynowego. Warunkiem wynajmu powierzchni magazynowej jest obowiązek związania się umową na minimum dwa lata przy 3 miesięcznym okresie wypowiedzenia i wpłaceniu kaucji równowartości 2 miesięcznych kwot wynajmu. Faktury za wynajem winny być opłacone do 10 każdego miesiąca. Na nieruchomości na której znajdują się magazyny jest również parking zarówno dla pracowników firm oraz dla samochodów ciężarowych, dostawczych itd., które przyjeżdżają na rozładunek, załadunek lub muszą zrobić wymagany prawem odpoczynek. Dla udogodnienia pracy pracownikom w bliskim sąsiedztwie właściciel magazynów ma zlokalizowany punkt gastronomiczny, w którym jako najemcy macie Państwo 30% rabatu.

W przypadku zainteresowana naszą ofertą prosimy o kontakt z naszym biurem nieruchomości aby umówić dogodny termin kiedy będziemy mieli możliwość pokazania Państwu powyższej nieruchomości.