2.400.000

Magazyn 400m2 Zawady Poznań

Magazyn 400m2 m2

Sprawdź nieruchomość

Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentowanie Państwu mały magazyn o powierzchni 400m2.

Znajduje się on na terenie dzielnicy Zawady przy trasie wylotowej na Gniezno. Jest to nowa oferta w naszym biurze dlatego zdjęcia zostaną dodane jak najszybciej ponieważ właściciel nie mieszka w Polsce stąd sami musimy je wykonać. W skład budynku wychodzą dwie bramy na tyle wysokie, że z powodzeniem na teren magazynu może wjechać TIR. Dużym plusem tego magazynu jest fakt, że obie bramy zlokalizowane są naprzeciwko siebie przez co samochód ciężarowy może spokojnie wjechać jedną w wyjechać drugą bramą. Ma to duże ułatwienie szczególnie zimą kiedy warunki nie sprzyjają pracy na świeżym powietrzu. Od 400m2 powierzchni całkowitej magazynu trzeba odjąć 50m2, które zostały wydzielone i przekształcone w powierzchnię biurową z zapleczem socjalnym oraz kuchnia. W skład powierzchni biurowej na magazynie wychodzą dwa biura o powierzchni po 20m2.

Do magazynu są podłączone wszystkie media oraz uzgodnione jest również podłączenie internetu z jednym z dostawców obecnych na rynku usług internetowych. Dużym atutem tego magazynu jest również fakt, iż przed nieruchomością na jakiej jest wybudowany magazyn znajduje się przystanek autobusowy, który kursuje od pętli na Górczynie. Budynek przeszedł remont zeszłego lata dlatego stan techniczny jest bardzo dobry i nie wymaga on żadnego wkładu finansowego.

Jednym słowem magazyn jest gotowy do prowadzenia działalności już od dnia następnego od podpisania umowy kupna w naszym biurze nieruchomości.