Lokale komercyjne i mieszkaniowe

RealEstate oferuje swoim klientom bezpośredni dostęp do innowacyjnych nieruchomości, dopasowanych w pełni do potrzeb i oczekiwań współczesnych konsumentów. Wśród bogatego portfolio znaleźć można przede wszystkim wysokiej klasy lokale użytkowe oraz mieszkalne, w pełni odpowiadające nowoczesnemu podejściu do kwestii budownictwa. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że RealEstate może pochwalić się ogromną wiedzą z zakresu działań inwestycyjnych, przez co samodzielnie realizuje nawet najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia, oddając do użytku wysokiej klasy obiekty, cieszące się nie tylko ogromnym zainteresowaniem odbiorców, ale także szacunkiem wszystkich mieszkańców danej dzielnicy. Znakomicie przemyślana przestrzeń oraz bryła zabudowań sprawiają, że poszczególne obiekty nie tylko są w pełni komfortowe i funkcjonalne, ale i miłe dla oka, przede wszystkim dlatego, że deweloper dokłada starań, aby całość jak najlepiej komponowała się z bezpośrednim otoczeniem, stanowiąc niejako wizytówkę określonego terenu lub dzielnicy. Troska o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców sprawia, że wszystkie obiekty mieszkalne wyposażone są w monitoring oraz systemy zabezpieczeń chroniące przed dostaniem się do środka osób niepowołanych. Podczas realizacji przedsięwzięć wykorzystywane są wyłącznie najwyższej klasy materiały budowlane i wykończeniowe, dlatego też wszystkie lokale posiadają wysoki standard i doskonale wpisują się w oczekiwania i potrzeby wszystkich klientów marzących o posiadaniu własnościowych czterech kątów.

RealEstate oferuje nowoczesne lokale na terenie Poznania utrzymane zarówno w stanie deweloperskim, jak i oddawane do bezpośredniego użytku w formie „mieszkania pod klucz”, dzięki czemu właściciele mają możliwość wprowadzenia się do mieszkania bez konieczności podejmowania się szeregu zabiegów remontowo-budowlanych. W szerokiej ofercie znaleźć można przede wszystkim przestronne hale magazynowe na dzielnicy Zawady czy w Komornikach pod Poznaniem, a także lokale przemysłowe i użytkowe położone w nowoczesnych obiektach biurowych  i komercyjnych na poznańskim Piątkowie. W trosce o komfort użytkowania, lokale w Poznaniu posiadają wysoki standard wykończenia, do którego zaliczyć można przede wszystkim:

 • Cementowe podkłady pod posadzki położone na styropianowej izolacji, przygotowane pod płytki podłogowe lub panele,
 • Ściany nośne pokryte zaprawą gipsową, gotową do szpachlowania i nałożenia odpowiedniej farby,
 • Stropy żelbetowe,
 • Okna PCV uchylne z nawiewnikami w kolorze białym oraz gotowe parapety wewnętrzne i zewnętrzne,
 • Izolowane balkony z balustradami odpowiednio dopasowanymi do potrzeb projektu,
 • Wysokiej klasy instalacje wod-kan oraz elektryczne z przełącznikami pod podłogą i gotowe do montażu dzwonka elektrycznego, a także liczniki zużycia wody,
 • Wszystkie niezbędne instalacje centralnego ogrzewania wraz z rurociągami poprowadzonymi w stropach warstw podłogowych, stalowe grzejniki z zaworami termoregulacyjnymi oraz liczniki zużycia ciepła,
 • Instalacje telewizyjne, internetowe i telefoniczne z gniazdkami odpowiadającymi lokalizacji ustalonej w projekcie.

Ze względu na to, że jako deweloper RealEstate dba o komfort wszystkich osób dzielących wspólną przestrzeń, zwraca szczególną uwagę na standard wykończenia budynku i pomieszczeń wspólnych wewnątrz i na zewnątrz nieruchomości. Właśnie dlatego, wszystkie obiekty posiadają:

 • Tynki gipsowe pomalowane farbą emulsyjną,
 • Posadzki z naturalnego kamienia oraz gresu, położonego na przestrzeni klatek schodowych,
 • Posadzki betonowe w halach garażowych,
 • Aluminiowe okna dwuszybowe,
 • Dwuskrzydłowe, aluminiowe drzwi zewnętrzne zabezpieczone samozamykaczem,
 • Halę garażową, do której dostęp zapewniają windy, otwierane bramy oraz korytarze,
 • Oświetlenie z czujnikami ruchu.

lokaleInwestycje RealEstate nie ograniczają się tylko i wyłącznie do zagospodarowania samego obiektu, ale także terenu wokół niego, dlatego też nieruchomości mieszkalne są ogrodzone i posiadają szlabany sterowane pilotami, a wewnątrz obiektu znaleźć można elementy małej architektury oraz place zabaw dla dzieci oraz zielone skwery. Ze względu na wysoką elastyczność obiektów, które dostosowane są nie tylko do potrzeb rynkowych, ale i indywidualnych preferencji klientów, na przestrzeni poszczególnych kondygnacji nowoczesnych osiedli znaleźć można całą paletę możliwości, w skład której wchodzą nie tylko klasyczne mieszkania dwu- i trzypokojowe, ale także przytulne kawalerki, atrakcyjne wizualnie lokale z antresolami oraz przestronne apartamenty, zorganizowane zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi właściciela.

Z powodzeniem zatem można zaopatrywać się w doskonałej klasy nieruchomości, utrzymane w nowoczesnej stylistyce i zaopatrzonej we wszystkie najważniejsze nowinki technologiczne. Posiadające doskonałej klasy lokale Poznań oferuje wszystkim mieszkańcom wachlarz atrakcji i zupełnie nowych możliwości, dlatego też wszystkie najważniejsze inwestycje realizowane przez

RealEstate zlokalizowane są przy podstawowych węzłach komunikacyjnych oraz w bezpośredniej okolicy centrum, jednak w taki sposób, aby jakość życia nie została obniżona na skutek uporczywego hałasu i miejskiego zgiełku. Umiejętność połączenia przyjemnego z pożytecznym oraz łatwość w zestawianiu potencjału Poznania z innowacyjnym podejściem do architektury użytkowej sprawiają, że wszystkie realizacje – zarówno w przypadku biurowców jak i osiedli mieszkaniowych – stanowią bezpieczne enklawy, odznaczające się miłą dla oka architekturą oraz najwyższą z możliwych infrastrukturą.

W trosce o komfort oraz pełną informację klientów, RealEstate nieustannie komunikuje się ze wszystkimi zainteresowanymi, udzielając szczegółowych informacji na temat określonych lokali i dzieląc się własną wiedzą na temat wykorzystanych podczas realizacji planów zabudowy, materiałów wykończeniowych. Dzięki temu istnieje możliwość skontaktowania się z przedstawicielami firmy w celu uzyskania bardziej precyzyjnych informacji na temat określonych lokali komercyjnych, działek budowlanych, mieszkań oraz hal magazynowych, ich lokalizacji oraz dokładnej specyfikacji.