1.600.000

Lokal użytkowy osiedle Poznań

Lokal użytkowy 1 Łazienki 200 m2

Sprawdź nieruchomość

 

Sprzedam bez pomocy biura nieruchomości ani żadnej innej agencji nieruchomości lokal użytkowy na jednym z osiedli na terenie poznania.

Lokal ma powierzchnie 200m2 i był dotychczas wykorzystywane przez moja firmę usługową. Rodzaj działalności jaki będzie prowadzony w lokalu zależy tylko i wyłącznie od przyszłego właściciela ale zrozumiałe jest, że z uwagi zlokalizowania go na terenie osiedla na terenie rataj musi to być coś co nie będzie zakłócać spokoju okolicznych mieszkańców. Istnieje możliwość pozostawienia wyposażenia biura jakie służyło mojej firmie ale to jest kwestia o jakiej możemy porozmawiać podczas spotkania na terenie lokalu. W skład nieruchomości wchodzą dwa pomieszczenia o powierzchni 60m2 i 100m2 oraz dwa mniejsze pomieszczenia, które zaadoptowane zostały na kuchnię i łazienkę. Wyposażenie łazienki oraz kuchni jest w cenie sprzedaży. Na podłodze położone są panele podłogowe, które zastąpiły wykładzinę podczas kapitalnego remontu jaki miał miejsce 3 lata temu. Podczas remontu wymieniona została również przestarzała instalacja elektryczna przez co ilość gniazdek z prądem zadowoli każdego.

Ogrzewanie lokalu odbywa się przy wykorzystaniu własnego kotła przez co macie Państwo wpływ na koszty. Przed lokalem znajdują się miejsca parkingowe na ponad 10 samochodów dzięki czemu zarówno pracownicy jak i klienci będą mieli możliwość zaparkowania przed siedzibą firmy. Korzyścią jaka wynika z zakupu tej nieruchomości jest fakt, iż na dachu lokalu znajduje się ekran ledowy za który co miesiąc pobierana będzie przez państwo opłata z tytułu wynajmu miejsca oraz można dodatkowo oznakować miejsce siedziby.

Aby umówić się na obejrzenie lokalu proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy.