1.000.000

Lokal użytkowy dworzec Poznań

Lokal użytkowy 150 m2

Sprawdź nieruchomość

 

Przedmiotem tego ogłoszenia jest sprzedaż lokalu użytkowego zlokalizowanego w bliskim sąsiedztwie dworca głównego w poznaniu.

Powierzchnia lokalu wynosi 150m2 i idealnie nadaje się ma małą gastronomie. Poprzedni najemca prowadził tego typu działalność i pozostało po nim prawie kompletne wyposażenie kuchni, która specjalizowała się w kuchni typu fast food. Wyposażenie kuchni w przypadku chęcią jego kupna jest przedmiotem kolejnej oferty nie wchodzącej w skład ceny podanej za lokal. Jednak w przypadku zdecydowania się zarówno na lokal i wyposażenie kuchni możliwe jest negocjowanie ceny. Lokal zlokalizowany jest w niezależnym budynku oraz znajduje się w odległości 200 metrów od wejścia do dworca głównego. W kontekście przyszłorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej oraz modernizacji dworca głównego oferta jest bardzo atrakcyjna.

Nasze biuro nieruchomości pomoże potencjalnemu nabywcy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zaciągnięciem kredytu oraz może zaproponować biura kredytowe z jakimi już współpracuje. Z uwagi na położenie lokalu oraz jego powierzchni cieszy się on wielkim zainteresowaniem dlatego zachęcamy do niezwłocznego kontaktu z naszym biurem i umówienie się na obejrzenie nieruchomości. Budynek nie wymaga żadnego wkładu finansowego ponieważ przechodził on generalny remont 7 lat temu. Jedyne co może być wymagane to odmalowanie wnętrza ale to będzie wynikać z indywidualnych upodobań przyszłego właściciela. Dla każdego zainteresowanego nasze biuro nieruchomości przygotowało mały upominek, który dostaną Państwo podczas spotkania w lokalu.