3.000.000

Lokal handlowo-usługowy Smochowice Poznań

Lokal 3 Łazienki 10 Garaży 350 m2

Sprawdź nieruchomość

Oferta naszego biura nieruchomości wzbogaciła się o kolejną bardzo atrakcyjną pozycję.

Tym razem przedstawiamy Państwu lokal handlowo-usługowy w ofercie wynajmu oraz sprzedaży położony w pod poznańskich smochowicach.

Budynek to zespół 3 osobnych lokali o łącznej powierzchni 350m2 i w każdym z nich znajduje się osobne zaplecze socjalne. Zaletą wszystkich trzech lokali jest to, iż każe z nich dysponuje ogromnymi witrynami wystawienniczymi. Do budynku przynależy również wspólny magazyn o powierzchni 100m2. Na teren kompleksu prowadzi szeroka brama przez którą swobodnie przejecie samochód ciężarowy. Przed samym budynkiem znajduje się parking dla klientów na 10 samochodów jednak obok znajduje się ten duży sklep spożywczy z dużym parkingiem. Budynek wybudowany jest przy ulicy dzięki czemu na tyłach znajduje się dużo miejsca do zagospodarowania. Budynek stoi cały pusty i wymaga lekkich nakładów finansowych. Wnętrze wymaga odświeżenie tak samo jak elewacja.

Jeżeli chcą Państwo zobaczyć lokal prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem nieruchomości w celu umówienia spotkania podczas, którego oprowadzimy Państwa po nieruchomości.

Po wszystkim zapraszamy do naszego biura nieruchomości gdzie przedstawimy szczegóły oferty.