Inwestycje

Nowe możliwości działania

Stworzona przez nas rozbudowana mapa inwestycji obejmuje nie tylko mieszkania pochodzące z rynku pierwotnego i oddawane do użytku w dwóch opcjach – pod klucz i w stanie deweloperskim, ale także domy jednorodzinne, działki pod zabudowę i lokale użytkowe, które zlokalizowane są w najróżniejszych częściach Poznania oraz jego najbliższych okolic. W naszych propozycjach znaleźć można zatem nieruchomości znajdujące się w dzielnicy Grunwald, Wilda, Rataje, Piątkowo, Zawady, Sołacz, Garbary, czyli wszędzie tam, gdzie komfort życia jest wysoki i umożliwia błyskawiczne skomunikowanie się z każdą częścią miasta.

inwestorWiemy jak trudny może być wybór odpowiedniego miejsca do życia oraz mieszkania o określonym standardzie, z którym będziemy związani kredytem przez najbliższe kilkanaście lat, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci posiadali precyzyjne i zawsze świeże informacje, dopasowane do ich oczekiwań oraz indywidualnych preferencji. Niezbędne jest jednak wybranie odpowiedniej firmy deweloperskiej, która byłaby solidna i uczciwa, dlatego też nieustannie dbamy o podnoszenie własnych kompetencji i poszerzanie naszej oferty mieszkaniowej. Staramy się, aby nasi klienci mogli cieszyć się bezpiecznym kątem, dlatego zależy nam na pilnowaniu terminów realizacji i dostarczanie naszym klientom tylko gotowych ofert mieszkań, które istnieją materialnie i które można dokładnie obejrzeć przed podjęciem decyzji o zakupie. W przypadku inwestycji wieloetapowych oferujemy naszym klientom precyzyjną wiedzę oraz wgląd do stosownych pozwoleń na budowę i aktów prawa własności do gruntu, na którym zlokalizowana została konkretna nieruchomość, w zależności od tego czy jest to kompleks domków jednorodzinnych, domów wielorodzinnych, osiedle mieszkaniowe czy też pojedynczy obiekt komercyjny. Dbamy, aby posiadający swoje inwestycje Poznań cieszył się opinią miejsca atrakcyjnego, dlatego też wszystkie nasze działania nastawione są na kompleksowość aktów budowlanych.

Nasze inwestycje znajdują się w miejscach cieszących się ogromną popularnością i znajdują się w takich miejscach, które najpełniej odpowiadają charakterowi procesu budowlanego, dlatego naszym klientom staramy się dostarczać pełną informację nie tylko na temat wybranego przez nich mieszkania czy całego obiektu, w którym jest ono umieszczone, ale także na temat dalszych planów inwestycyjnych oraz zagospodarowania przestrzennego najbliższej okolicy, ponieważ zależy nam na ty, aby nasi klienci mieli świadomość tego, że ich wybór uzależniony jest także od konkretnych elementów zagospodarowania przestrzennego – jeżeli komuś zależy na mieszkaniu w spokojnej dzielnicy z pięknym widokiem na park, a nie ruchliwą ulicę z całą pewnością będzie zainteresowany planowaną budową trasy przejazdu tramwajów czy też nowego hipermarketu. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego do naszej pracy podchodzimy w sposób sumienny i z pełną świadomością tego, czego oczekują. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, chętnie będziemy służyć wsparciem i pełną informacją na temat poszczególnych opcji i ofert.

Nowe inwestycje obejmują nie tylko obiekty z mieszkaniami prywatnymi, ale także komfortowe i w pełni funkcjonalne biurowce przygotowane z myślą o wszystkich przedsiębiorcach poszukujących idealnego miejsca do zlokalizowania siedziby swoich firm. Największą popularnością wśród naszych klientów cieszą się jednak mieszkania w stanie deweloperskim, które – na specjalne życzenie klienta przygotowujemy do użytkowania w formie „pod klucz”. W ramach takiej oferty – w trosce o czas i pieniądze naszych odbiorców – udostępniamy lokale przygotowane bezpośrednio do zamieszkania i wykończone w taki sposób, aby możliwe było jedynie wniesienie odpowiednich mebli bez wykonywania dodatkowych prac remontowych. Taka opcja jest z pewnością wygodna dla wszystkich klientów, którym zależy na jak najatrakcyjniejszym miejscu bez konieczności podejmowania wszystkich skomplikowanych działań remontowych. Ze względu  jednak na to, że tego typu opcja wymaga zawarcia dodatkowych umów oraz działania zgodnie z wcześniej przygotowanych planów urządzania i wyposażania mieszkania, niezbędne jest wcześniejsze skontaktowanie się z nami w celu doprecyzowania cennika usług oraz określenia szczegółowego terminarza działania.

PoznańW naszej ofercie znaleźć można wysokiej klasy lokale użytkowe i prywatne, pochodzące z obiektów rozmieszczonych na całej mapie Poznania, dlatego też jesteśmy w stanie przygotowywać oferty i tworzyć idealne miejsca do życia bez względu od osobistych preferencji naszych klientów, ich gustów oraz stylu życia, jaki chcą prowadzić w docelowych lokalizacjach. Nasi specjaliści nieustannie służą swoim wsparciem i dzielą się wiedza, przeprowadzając naszych klientów przez – czasami wyjątkowo skomplikowane – procesy inwestycyjne oraz labirynty prawne powiązane z zawieraniem umów kupna-sprzedaży. Zależy nam na dobru naszych klientów, dlatego też nieustannie poprawiamy jakość naszych usług oraz staramy się działać w sposób odpowiedzialny, sumiennie wywiązując się z ustalonych terminów i nie nadszarpywać zaufania, którym zostaliśmy obdarzeni.

Chcemy, aby udzielane przez nas informacje były pełne i jak najlepiej odpowiadały rzeczywistemu stanowi poszczególnych działek budowlanych oraz lokali, dlatego też na naszej stronie internetowej znaleźć można atrakcyjne oferty pochodzące z rożnych obiektów i przedsięwzięć inwestycyjnych, opatrzone dokładną dokumentacją fotograficzną oraz szczegółowymi opisami, które częściowo są w stanie wesprzeć osoby zainteresowane w podjęciu dalszych kroków w celu nabycia wymarzonego miejsca do życia. Większość ofert dotyczy lokali utrzymanych w stanie deweloperskim, które posiadają jednak wszystkie najważniejsze instalacje – centralnego ogrzewania, wentylacyjne, wodno-kanalizacyjne, telefoniczne oraz elektryczne, a także okna PCV, drzwi antywłamaniowe zapewniające bezpieczeństwo wewnątrz mieszkania, stropy żelbetowe a także podłogi z warstwą izolacyjną i ściany przygotowane do malowania.