Dom Poznań Wola

Dom Poznań Wola

Mam do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni 320m2 w Poznaniu na Woli.

 

Dom jest z lat 80 i zbudowany jest na działce o powierzchni 1300m2. W piwnicy znajduje się garaż na dwa samochody oraz pomieszczenie gospodarcze gdzie znajduje się kotłownia oraz pralnia. Na parterze znajduje się salon, gabinet, łazienka oraz kuchnia. Na pierwsze piętro prowadzą drewniane schody gdzie są cztery pokoje z własnymi garderobami oraz dwie łazienki. Na samej górze jest otwarta przestrzeń w której dotychczas była urządzona sala kinowa. Z tego tytułu na wyposażeniu domu zostaje kino domowe jakie było podłączone do telewizora. Dom nie wymaga żadnych nakładów finansowych ponieważ 5 lat temu dom przeszedł kapitalny remont wraz z wymiana instalacji elektrycznych oraz sanitarnych.

Jedyną rzeczą jaka wymaga nakładów finansowych jest przemalowanie pomieszczeń na kolory jakie będą odpowiadały przyszłym właścicielom. Ogród jest zadbany i posiada kilka dorosłych już drzew owocowych. Na tarasie, który wychodzi na ogród znajduje się murowany grill oraz lekkie zadaszenie.

 

Oferta prywatna bez pośredników typu biura nieruchomości czy agencje nieruchomości. W celu umówienia się na obejrzenie domu proszę o kontakt telefoniczny przynajmniej jeden dzień wcześniej.
 

Skomentuj