700.000

Biuro Centrum Poznania

Biuro 1 Łazienki 3 Garaży 80 m2

Sprawdź nieruchomość

Przedmiotem tego ogłoszenia jest wynajem powierzchni biurowej zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta poznania.

Biuro znajduje się zaledwie 3 minuty od starego rynku a jedynie minutę drogi od przystanku tramwajowego i autobusowego. W budynku gdzie znajduje się lokal jest również podziemny garaż gdzie dla każdego biura zarezerwowane są 3 miejsca parkingowe. Na terenie nieruchomości znajduje się 8 firm plus 9, która wynajmie oferowaną tutaj powierzchnię biurową. Wielkim plusem tego biura jest fakt, że w cenie wynajmu zawarta już jest oplata za prąd oraz ogrzewanie. Jednym słowem nie ważne ile zawsze jedna cena. Jedynymi warunkami postawionym przez właściciela są chęć zawarcia umowy na minimum 2 lata oraz zakaz prowadzenia działalności, która mogłaby zakłócić porządek oraz funkcjonowanie innych firm znajdujących się w budynku. Powierzchnia biura wynosi 80m2 w skład czego wchodzą:

  • 3 niezależne lokale o powierzchni – 15m2, 17m2 oraz 25m2
  • kuchnia 10m2
  • łazienka

Biuro wyposażone jest w centralkę telefoniczną jaka została po poprzednim najemcy oraz dwie szafy typu senator. W przypadku wyrażenia chęci istnieje możliwość podpięcia się pod internet znajdujący się już na terenie nieruchomości lub zorganizowania sobie własnego łącza. Właściciel nieruchomości gwarantuje cotygodniowe sprzątanie powierzchni budynku za co jest naliczana dodatkowa opłata w wysokości 100pln miesięcznie i nie ma możliwości jest nie uiszczania. Przy wejściu do budynku znajduje się tablica informacyjna o biurach znajdujących się w kompleksie biurowym gdzie mają Państwo swoje miejsce do umieszczenia swoich danych.

Aby umówić się na zobaczenie biura prosimy o kontakt z naszym biurem nieruchomości w celu ustalenia najkorzystniejszego terminu.