1.300.000

Apartamenty Poznań Grunwald

Apartament

Sprawdź nieruchomość

 

Z miła chęcią nasze biuro ma możliwość zaprezentowania bogato wyposażone dwa apartamenty w tym samym budynku znajdującym się na poznańskim grunwaldzie.

 

Budynek w zeszłym roku został oddany kapitalnemu remontowi podczas, którego powierzchnia została podzielona na 4 równe apartamenty. Dodatkowo w podziemiu budynku został zrobiony parking na 8 samochód oraz winda. Teren działki na jakiej znajdują się apartamenty został ogrodzony oraz zainstalowany został system kamer monitorujący cała okolicę. Od momentu ukazania się ogłoszenia w ofercie naszego biura nieruchomości co miało miejsce tydzień temu zostały już tylko dwa apartamenty dlatego gorąco zalecamy pospieszenie się z dokonaniem wyboru gdyż istnieje możliwość, że już jutro będą musieli obejść się smakiem.

W skład apartamentu wychodzą 4 pokoje o powierzchni 35m2 każdy dwie łazienki, kuchnia, wielki taras oraz małe pomieszczenie gospodarcze. Do kluczy do apartamentu dodawane są dwa piloty do bramy wjazdowej oraz bramy garażowej. Do każdego mieszkania poprowadzony jest domofon z kamerą.