1.300.000

Apartament Garbary Poznań

Apartament 3 Pokoje 2 Łazienki 2 Garaży 240 m2

Sprawdź nieruchomość

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu ofertę dotyczącą wynajmu apartamentu jaki znajduje się w ofercie naszego biura nieruchomości. Apartament znajduje się na terenie osiedla zlokalizowanego przy ulicy Garbary w Poznaniu.

 

Budynek, w którym znajduje się apartament został ukończony pod koniec sierpnia i jedynym wolnym lokalem został wyżej wspomniany apartament. Powierzchnia tego apartamentu to 200m2 i obejmuje dwa piętra oraz duży 40m2 taras. Apartament skierowany jest na południe stąd przez większą część dnia jest pełno słońca. Apartament posiada dwie łazienki, kuchnię oraz 3 pokoje z własnymi garderobami. Na dolnym piętrze prócz kuchni i jednej łazienki jest również ogromny salon z półkami pod książki na całej długości jednej ściany. Do apartamentu prowadzi oddzielna winda oraz należą dwa miejsca parkingowe znajdujące się w garażu pod budynkiem.

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty dotyczącymi tego apartamentu zapraszamy na spotkanie do naszego biura nieruchomości gdzie również będą mieli Państwo możliwość spotkania z doradca kredytowym, które pomoże w załatwieniu wszelkich formalności.