1.200.000

Apartament Cytadela Poznań

Apartament 2 Garaży 210 m2

Sprawdź nieruchomość

 

Sprzedam bez pośrednictwa biura nieruchomości ani innej agencji obrotu nieruchomościami duży apartament na terenie poznańskiej cytadeli.

Apartament znajduje się w nowo wybudowanym budynku gdzie znajduje się 6 osobnych apartamentów oraz na działce o powierzchni 1500m2. W budynku znajduje się podziemny garaż gdzie do każdego apartamentu przyporządkowane są dwa miejsca parkingowe oraz małe pomieszczenia gospodarcze o powierzchni 8m2. Brama wjazdowa na teren nieruchomości jest sterowana pilotem tak samo jak brama garażowa. Na terenie znajduje się również 8 miejsc parkingowych do użytku dla gości odwiedzających mieszkańców. Apartament nie jest w żaden sposób wyposażone jedyne co zostało zrobione to łazienka została kompletnie wykończona.

Do apartamentu jako jedynego w budynku przynależy wielki taras o powierzchni 60m2 gdzie znajduje się kominek. Budynek jest 3 piętrowy a sprzedawany apartament znajduje się na ostatnim piętrze, z którego rozciąga się piękny widok na tereny zielone wokoło cytadeli. Wielki atutem tego apartamentu jest właśnie bliskie zlokalizowanie z poznańską cytadelą gdzie można spędzać wolny czas w otoczeniu zieleni.

Oferta na kupno apartamentu nie obejmuje prowizji dla biura nieruchomości lub innego podmiotu typu agencja nieruchomości gdyż jestem właścicielem tego apartamentu i nie korzystam z usług wyżej wymienionych biur. Gorąco poleca obejrzenie apartamentu a gdy nie przypadnie on do gustu zapraszam na uroczy spacer po cytadeli, który może nakłoni Państwa do kupna tego mieszkania.